«Ми сьогодні проявили насправді дуже якісну і відповідальну роботу», - А. Садовий

• 17.12.2015, 16:08
  • Христина Процак
Засідання сесії Львівської міської ради завершилось. Розглянуто усі питання з порядку денного. Як зазначив Андрій Садовий, сьогодні робота Ради була конструктивною та якісною.

За той час, що я працюю міським головою, порівнюючи з минулою каденцією, ми сьогодні проявили насправді дуже якісну і відповідальну роботу. Всі ухвали, які були включені у порядок денний, і які на колегії були рекомендовані консолідовано для включення, були проголосовані. Рада є робоча. Робота ведеться оперативно, достатньо якісно, тому я є великий оптиміст щодо подальших спільних дій депутатського корпусу і виконавчих органів влади.

Дуже приємно, що сьогодні були обрані три заступники міського голови, виконавчий комітет і ми можемо нормально рухатись вперед.

Заступники міського голови – це прерогатива міського голови. Це моя персональна відповідальність. Ці люди відповідають фаху, здібностям і талантам, щоб працювати на цих відповідальних посадах. Тому я їх і запропонував.

міський голова Львова Андрій Садовий