Інспекції архбудконтролю нададуть в оренду приміщення на вул. Угорській

• 30.12.2015, 18:21
  • Мар’яна Щепанська
Рада затвердила надання Інспекції держархбудконтролю в оренду нежитлових приміщень, площею 933,5 кв м, на вул. Угорській, 7а. За відповідне рішення проголосувало 55 львівських депутатів.

Ми підписали договір купівлі-продажу щодо цього приміщення, зареєстрували право власності, оформили всі необхідні документи та оплатили кошти власнику, а вчора на засіданні виконавчого комітету передали на баланс комунальному підприємству «Агенція ресурсів». Цією ж ухвалою ми пропонуємо передати це приміщення в оренду Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, терміном на 2 роки та 364 дні.

керівник юридичного управління Гелена Пайонкевич

Окрім цього, передбачено також надання адміністративно-господарському управлінню в оренду приміщень на вул. Хвильового, 14а для організації Центру надання адміністративних послуг Шевченківського району.