Сучасні бібліотеки стануть майданчиками для спілкування місцевих громад з патрульною поліцією

• 09.02.2016, 19:30
  • Уляна Шпуляр
11 лютого об 11:00 відбудеться прес-конференція в рамках проекту "Моя нова поліція: громадська підтримка реформи Національної поліції". Проект впроваджується у співпраці з патрульною поліцією Львова, бібліотеками міста та ГО «Інститут Суспільних Ініціатив».

В рамках проекту планується проведення близько 40 заходів на базі 9 бібліотек м. Львова. Громадяни матимуть змогу особисто поспілкуватись з патрульними поліцейськими, дізнатись про їхню роль, права та обов'язки, поставити їм запитання. Це дасть змогу створити комунікаційні майданчики для налагодження взаємодії між поліцією та громадою.

Прес-конференція відбудеться за адресою: вул. Хуторівка 24, приміщення бібліотеки-філії №33.

Учасники прес-конференції:

Катерина Рибій -  в.о. завідувача сектору прес-служби Управління патрульної поліції м. Львова

Тарас Репицький - координатор проекту та голова правління ГО «Інститут Суспільних Ініціатив»

Богдана Брилинська - в.о. начальника відділу маркетингу та культурних індустрій управління культури Львівської міської ради.

Після прес-конференції журналісти та усі охочі матимуть змогу відвідати один з заходів в межах проекту «Дорожня абетка», що відбудеться на базі школи «Первоцвіт», вул. Манастирського, 9, о 12:00 год.

Контактна особа: Репицький Тарас, тел. 063 150 81 16, t.repytskyi@sii.org.ua