У Львові змінили склад організаційного комітету з вшанування пам'яті героїв «Небесної сотні»

• 04.03.2016, 17:11
  • Марія Чабада
У зв’язку з кадровими змінами у виконавчих органах міської ради, У Львові змінили склад організаційного комітету з вшанування пам'яті героїв Євромайдану - «Небесної сотні». Відповідне рішення прийняв сьогодні, 4 березня виконавчий комітет ЛМР.

Відтак, зі складу організаційного комітету виведено Ірину Магдиш, Ярослава Музичка, Андрія Павліва та Богдана Салія.

Натомість, до оргкомітету увійшли Юліан Чаплінский - начальник управління архітектури департаменту містобудування, головний архітектор міста, Михайло Мороз - в. о. начальника управління культури департаменту гуманітарної політики, а також, за згодою, В.Свіщов - депутат міської ради, голова постійної комісії культури, молодіжної політики та спорту, І.Телішевський - депутат міської ради, голова постійної комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища та М.Кардаш – модератор архітектурних конкурсів.