Інформація про результати перевірки Забарила Анатолія Юрійовича

• 16.03.2016, 11:26
  • Андрій Яремко
Львівська міська рада інформує про проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади” та спецперевірки, відповідно до статей 56-58 Закону України “Про запобігання корупції” та Порядку проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 171 щодо Забарила Анатолія Юрійовича, Секретаря ради Львівської міської ради. Інформації, що перешкоджає зайняттю Забарилом Анатолієм Юрійовичем посади, пов’язаної з виконанням функцій місцевого самоврядування не виявлено. В Єдиному державному реєстрі осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади» інформація щодо Забарила Анатолія Юрійовича відсутня.

За результатами  проведеної перевірки встановлено, щодо Забарила Анатолія Юрійовича не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою/четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".