«Питання Статуту – це важливе питання», - мер Львова

• 31.03.2016, 13:40
  • Христина Процак
Сьогодні на сесії Львівської міської ради буде розглядатись проект ухвали «Про утворення робочої групи для підготовки Статуту територіальної громади м. Львова». Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, це важливе питання і Статут міста потребує незначних змін.

«Питання Статуту – це важливе питання. Бо кожне місто повинен мати свій Статут. Статут, який діє на сьогодні, звичайно, потребує змін. Це є невеликі зміни. Але я би хотів, щоб максимально задіюючи громадськість, ми напрацювали нову редакцію, винесли її на засідання сесії міської ради і потім публічно зареєстрували, враховуючи всі зауваження, які є. Це не є надзвичайна праця, але вона потрібна, бо час вносить свої корективи. Ми повинні бути і в цьому питанні першими у нашій державі», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.