«Львів є найбільшим партнером ЄБРР серед українських міст», - мер Львова

• 21.04.2016, 15:45
  • Христина Процак
Сьогодні на сесії Львівської міської ради розглянули питання «Про звіт про роботу виконавчих органів міської ради за 2015 рік». Прозвітував перед депутатами міський голова Львова Андрій Садовий. Мер відзначив активну співпрацю міста з європейськими інституціями та банками, що дає місту можливість залучати гранти та дешеві кошти.

«Я також хочу відзначити рівень та розвиток наших відносин з європейськими фінансовими інституціями. Львів є найбільшим партнером ЄБРР серед українських міст. Завдяки цьому партнерству ми маємо доступ до дешевих коштів, до грантів, до провідної європейської технічної експертизи. Новим потужним партнером Львова стає Європейський інвестиційний банк.

На жаль, сьогодні держава не вирішує однієї з фундаментальних проблем українських міст – ефективності нашої енергетичної інфраструктури і без допомоги вищезгаданих банків нам не під силу буде справитись з тими масштабними завданнями в енергетиці, які перед нами стоять», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.