Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман прогулявся Львовом

• 07.05.2016, 17:05
  • 1951
  • Марія Чабада
Львів відзначає 760-річчя. З нагоди Дня міста у приміщенні міської ради відбулись урочисті збори за участю представників влади, духовенства, дипломатичного корпусу, науковців, громадських та культурних діячів тощо. Завітав сьогодні до Львова та взяв участь в урочистостях Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

фото: Мирослав Пархомик

Після закінчення урочистих заходів Прем’єр-міністр Володимир Гройсман прогулявся центральною частиною міста. Компанію йому склали міський голова Львова Андрій Садовий та голова ЛОДА Олег Синютка.

Зокрема, Володимир Гройсман прогулявся пл. Ринок, пройшов біля Домініканського собору, оглянув писанки біля Свічкової мануфактури, пройшовся вулицями Вірменською, Друкарською та Краківською, оглянув церкву св. Петра і Павла та Катедру. Завершилась прогулянка у «Світі кави». Опісля Володимир Гройсман поїхав відвідувати об’єкти у Львівській області.