Склад виконавчого комітету міської ради збільшено до 7 осіб

• 26.05.2016, 14:28
  • Христина Процак
Склад виконавчого комітету міської ради збільшено до 7 осіб. Відповідну ухвалу «Про внесення змін до ухвали міської ради від 17.12.2015 №11 «Про виконавчий комітет Львівської міської ради» підтримали сьогодні на засіданні сесії міської ради. Також мер озвучив можливу кандидатуру – це пан Дмитповський, але кандидатура ще має пройти обговорення та затвердження. Відповідну ухвалу підтримало 49 депутатів.

«Ми на початку нашої роботи домовлялись, що кількість членів виконкому буде збільшена. Але це поступовий процес. Враховуючи потребу більше уваги приділяти питанням безпеки і життєдіяльності, ми сьогодні прийняли рішення збільшити склад виконкому до 7 осіб. Я офіційно запропонував кандидатуру пана Дмитровського до включення у виконавчий комітет. Але ця пропозиція повинна пройти акцептування серед депутатського корпусу, комісій і фракцій. Якщо буде підтримка депутатів, ми на наступному пленарному засіданні це питання будемо розглядати», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.