Графік прийому мешканців начальником відділу Держгеокадастру у Львові

• 30.06.2016, 15:21
  • Марія Демчина
У територіальному підрозділі Центру надання адміністративних послуг (вул. Костя Левицького, 67) начальник відділу Держгеокадастру у м. Львові Андрій Бережницький проведе особистий прийом громадян. Прийом триватиме у з 15:00 до 17:00 год. у такі дні: 05.07.2016, 13.09.2016, 08.11.2016.

Записатись на прийом можна особисто у територіальному підрозділі Центру надання адміністративних послуг Львова за адресою: вулиця К. Левицького, 67, або на сайті міської ради скориставшись рубрикою «Запис до посадовця».

Відділ Держгеокадастру у Львові та області надає платні та безоплатні адміністративні послуги за трьома основними напрямками:

1) внесення інформації до бази даних Державного земельного кадастру (державна реєстрація земельних ділянок, обмежень у використанні земель);

2) видача з бази даних витягів та довідок (витяг з Державного земельного кадастру про земельні ділянки, обмеження у використанні земель, довідка, що містить узагальнену інформацію про землі, викопіювання з кадастрової карти);

3) інші послуги (проведення державної експертизи тощо).

У разі виникнення додаткових запитань, просять звертатися до Центру надання адміністративних послуг м. Львова та його територіальних підрозділів за адресами: пл. Ринок, 1; вул. К. Левицького, 67; пр. Червоної Калини, 72а; вул. Хвильового, 14а за телефоном:  297-57-95.  Е-mail: service_center@city-adm.lviv.ua.