«Власником земельної ділянки є Львівська міська рада, і це неможливо спростувати», — адвокат мера Львова

• 27.11.2019, 16:11
  • Наталія Козак
Як зауважив на засіданні суду один із адвокатів міського голови Львова Руслан Сидорович, земельна ділянка під індустріальний парк належить Львівській міській раді, адже цей факт не був спростований юридично у суді. А відтак — влада с. Рясне-Руське не може претендувати на право власності.

«Ця земельна ділянка була зареєстрована в Державному земельному кадастрі із відповідно присвоєним їй номером. Відповідно, її власником є Львівська міська рада, і це неможливо спростувати. Місцева влада с. Рясне-Руське подала позов до суду з вимогою визнати, що це її земля, проте в позові було відмовлено. Тобто зараз прокуратура ставить себе вище суду, адже це зовсім не її повноваження.

Станом на сьогодні, є факт належності цієї земельної ділянки. Допоки факт юридично не спростований у суді, піддавати сумніву цю обставину абсолютно неправильно. Це — порушення статті 1 додатку Європейської конвенції захисту прав людини, яка встановлює правила мирного володіння майном. Тобто у цьому випадку, якщо говорити про збитки, то вони завдані лише тим, що внаслідок надуманої необґрунтованої кримінальної справи, є відмова від інвестиційної діяльності", — зазначив Руслан Сидорович.

Нагадаємо, сьогодні в Києві в Антикорупційному суді триває розгляд справи про обрання запобіжного заходу меру Львова. Йдеться про будівництво індустріального парку у Львові на 3000 робочих місць.

Свою підтримку та готовність взяти на поруки мера Львова Андрія Садового у ситуації щодо індустріального парку задекларували колишні народні депутати України Оксана Сироїд, Олег Березюк, Олег Лаврик, Сергій Кіраль, чинний народний депутат Павло Бакунець, а також мер Києва Віталій Кличко. Усі вони присутні на засіданні суду. Асоціація міст України також заявила про недопустимість дій державних органів, якими блокується діяльність інвесторів та інвестиційних компаній у територіальних громадах.