Мер Львова закликав депутатів підтримати лист, скерований до президента Перемишля щодо вулиці Коциловського

• 29.11.2019, 13:12
  • Пресслужба ЛМР
Міський голова Львова Андрій Садовий зачитав текст листа до Президента міста Перемишль, скерований напередодні, з вимогою повернути в місті назву вулиці єпископа Коциловського. Відтак, мер закликав депутатський корпус підтримати його.

«Я звернувся з листом до мера Перемишля. Як ви знаєте, там зараз новий міський голова — Войцех Бакун. Ми мали дуже теплі відносини з попереднім міським головою. Я буду просити вас підтримати цей лист, щоб він був не лише від міського голови, а й від міської ради», — зазначив Андрій Садовий, а відтак — зачитав текст звернення до президента міста Перемишль.

Нагадаємо, мер Львова відкритим листом звернувся до президента Перемишля Войцеха Бакуна із занепокоєнням щодо перейменування у польському місті вулиці єпископа Коциловського — новомученика за католицьку віру, єпископа Перемишльської єпархії УГКЦ.

У зверненні йдеться про те, що для громади Львова наявність у партнерському Перемишлі такої вулиці є важливою запорукою дружніх відносин, а також принципово важливою позицією міста в продовженні партнерських відносин. Натомість, рішення Ради Перемишля про перейменування вулиці ставить їх під загрозу.

«Наполегливо звертаюся до вас, пане президенте, з проханням повернути назву вулиці єпископа Йосафата Коциловського, та сподіваюся, що замах на пам'ять блаженного — це лише прикре непорозуміння, виправлення якого сприятиме подальшим хорошим стосункам Львова та Перемишля», — зазначив мер Львова у листі.

відео Андрій Андрух

лист