«Я б дуже хотів, щоб справа якнайскоріше закінчилася, ми перемогли всі разом, відкривши виробництво і створивши робочі місця», — А. Садовий

• 04.12.2019, 23:55
  • Пресслужба ЛМР
В Апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду триває розгляд апеляції Андрія Садового в справі обрання йому запобіжного заходу. Під час дебатів на судовому засіданні міський голова Львова висловив свою позицію, що вірить, що індустріальний парк збудують, і там буде створено нові робочі місця.

«Компанія СТР, починаючи з 2015 року, перерахувала в бюджет вже 52 млн. Вона з тих грошей не має жодного прибутку, а має лише збитки. Вона не реалізувала свої наміри робити там бізнес, в результаті якого люди мали б роботу і в бюджет би сплачувалися податки. СТР кожного року платись земельний податок. І скерованим листом вона ще раз підтверджує свій намір реалізувати цей проект.

Постраждала репутація міста Львова, моя репутація, бо в мене ніколи в житті не було проблем із законами, я завжди співпрацював по різних справах із слідчими органами, надавав всю інформацію. Міська рада — це велика господарка, це мільйонне місто. Дуже боляче було чути передбачення, що я кудись поїду, адже вони не мають жодних підґрунть. Мені дуже шкода, що від цього всього процесу страждає наша країна, адже інвестори дуже чутливі, вони всі між собою спілкуються. За результатами цієї справи ними можуть бути прийняті ті чи інші рішення.

Я б дуже хотів, щоб справа якнайскоріше закінчилася, ми перемогли всі разом, відкривши виробництво і створивши робочі місця. Я буду робити все можливе, щоб так сталося", — сказав Андрій Садовий.

Нагадаємо, 27 листопада Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід меру Львова Андрію Садовому та в.о. директора департаменту містобудування Сергію Коровайнику в справі індустріального парку. Клопотання прокурора в обох випадках суд задовільнив лише частково, та призначив суму застави, в 50 разів меншу, аніж вимагали в САП. Йдеться про 1 млн 56 тис 550 грн. для Андрія Садового та 153 680 грн. — для Сергія Коровайника. Як заявив мер Львова одразу після засідання суду, він подаватиме на апеляцію та добиватиметься повної відмови прокуратурі й цілковитого звільнення від застави.

Раніше Андрій Садовий зазначав, що блокування роботи великого інвестора триває вже 3,5 роки. Через це країна недоотримала орієнтовно 150 мільйонів гривень податків, а мешканці — тисячі робочих місць із європейським рівнем заробітної плати.