Управління молоді та спорту ЛМР прозвітувало про роботу у 2019 році

• 11.12.2019, 17:05
  • Соломія Григор’єва
Управління молоді та спорту Львівської міської ради публічно прозвітувало про свою діяльність у 2019 році. Захід відвідало чимало спортсменів, тренерів та представників спортивних і молодіжних організацій. Від час звіту начальник управління Антон Нікулін розповів про пріоритетні напрямки роботи та їх розвиток у цьому році.

фото: Олександр Мазуренко

«В організації всіх процесів, які відбуваються в плані спорту, ми — № 1 в Україні. Тому хочу подякувати всім вам, адже без вас цього всього б не було. Ми залучаємо дуже багато креативної молоді і бачимо позитивний результат. Також мушу подякувати своїй професійній команді, яка втілює всі ті проекти, якими ми сьогодні можемо похвалитись.

З наступного року наше управління розділяється на два окремих: управління спорту і управління молодіжної політики. Це позитивні зміни, адже тоді у кожного з них будуть значно звужені спеціалізації і можна буде досягнути значно більшого. Вважаю, це дуже розумним та виваженим рішенням. Потрібно розуміти, що будь-яке управління — це лише коробка, а її наповнення — це люди, які є. Тому лише ваша праця, ваш розвиток буде давати результат", — сказав начальник управління молоді і спорту Антон Нікулін.

фото: Олександр Мазуренко

Зокрема, у звіті йшлося про:

• Підтримку спортсменів-претендентів на участь в ХХХІІ Літніх Олімпійських іграх та ХVІ Літніх Паралімпійських іграх (щомісячні виплати для 25 спортсменів у розмірі 10 тисяч гривень).
  • Безкоштовний мобільний додаток «Львів спортивний» (lvivsports) — діджиталізація спортивної сфери.
  • Навчання плаванню для дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей.
  • Послуги оздоровлення та відпочинку дітей м. Львова (для вихованців дитячих клубів).
  • Нові УДЮМКи.
  • Стрімкий розвиток груп для дітей дошкільного віку в дитячих клубах Львова.
  • Семінари та тренінги для спортсменів та тренерів м. Львова.
  • Проведення 185 спортивних івентів.
  • 100 переможців програми «Дитячий тренер» (премія — 25 тис. грн)
  • Премії у розмірі 25 тис. грн. для ТОП спортсменів та тренерів за підсумками попереднього року
  • Впровадження соціального проекту #LvivOlympicHope.
  • Будівництво дитячих та спортивних майданчиків.
  • Будівництво вуличних спортивних майданчиків та футбольних полів.
  • Розробку нових спортивних комплексів.

Більше детальної інформації можна дізнатися із презентації.

презентація