Мер Львова подякував працівникам ЛКП «Львівсвітло» за якісну роботу

• 16.12.2019, 19:38
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні ЛКП «Львівсвітло» відзначає 70 років з часу створення. Мер Львова подякував працівникам підприємства за якісну роботу та наголосив, що для міста важливим є продовження проекту з облаштування художньої підсвітки пам’яток архітектури, а також оновлення вуличного освітлення в’їздів у місто.

«Перш за все, я хочу привітати колектив підприємства з тим славним ювілеєм. Для мене велика честь бути сьогодні тут разом з вами, тому що, почавши роботу міським головою, ми спочатку звернули увагу на освітлення. Хто пам’ятає роботу підприємства впродовж останніх 15 років, той знає, що першою справою у місті з’явилося світло. Саме тому я маю велику повагу до вашого колективу.

У наступному році ми маємо великі амбіції, та плануємо запроваджувати нові зміни та нові технології. Ми готові все більше й більше передбачати кошти з бюджету розвитку на освітлення та ліфти", — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Відтак, за багаторічну сумлінну працю й вагомий особистий внесок у розвиток підприємства, мер відзначив працівників підприємства подяками від громади міста.

Зокрема, Золотий Герб м. Львова отримав Михайло Трач, в. о. директора ЛКП «Львівсвітло».

А також подяки отримали:

Олександр Рубаха — начальник Шевченківського району ЛКП «Львівсвітло»;

Ігор Дацко — електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередач ЛКП «Львівсвітло»;

Микола Процайло — водій автовишки ЛКП «Львівсвітло»;

Катерина Горбаль — головний бухгалтер ЛКП «Львівсвітло»;

Богдан Куник — електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередач ЛКП «Львівсвітло».

Нагадаємо, у Львові триває капітальний ремонт зовнішнього освітлення храмів. Так, цьогоріч планують освітлити 11 церков, а також пам’ятник Королю Данилу Галицькому та телевежу. Зокрема, ремонт освітлення 9 масштабних об’єктів вже завершили. Орієнтовний бюджет виконання робіт становить 2 млн грн. Ці роботи виконують, в тому числі, працівники ЛКП «Львівсвітло».

Комунальне підприємство «Львівсвітло» сьогодні обслуговує майже 900 ліфтів. Це 46% загальної кількості ліфтів, які є в місті. Також вони працюють з ОСББ. Капітальний ремонт ліфтів є одним з важливих напрямків роботи міста. Цього року на ремонт ліфтів з міського бюджету було виділено 34 млн. грн.

Також у Львові оновлюють та реконструюють освітлення вулиць. Так, у 2019 році облаштували освітлення на вулицях при в’їздах в місто, зокрема — на вул. Шевченка, вул. Кульпарківській, вул. Стрийській, вул. Городоцькій і вул. Личаківській. Також до кінця року планують освітити в’їзди в місто на ділянці вул. Богдана Хмельницького та вул. Липинського.

Проведено освітлення 5 в’їздів. Зокрема, вул. Стрийська, вул. Личаківська, вул. Городоцька, вул. Шевченка і вул. Кульпарківська. Тривають роботи на вул. Богдана Хмельницького, а також ремонт і реконструкцію освітлення на вул. Липинського.

Зазначимо, що у 2019 році передбачено в бюджеті розвитку близько 28 млн. грн. на реконструкцію зовнішнього освітлення.

Довідка

ЛКП «Львівсвітло» створено Львівською міською радою ухвалою № 1405 від 13.12.1949 «Про організацію контори по вуличному освітленню „Львівсвітло“ при Львівському міськкомунгоспі». Підпорядковане департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, відповідно до діючої структури Львівської міської ради, що затверджено ухвалою сесії міської ради № 1467 від 09.02.2017 «Про затвердження переліку львівських комунальних підприємств у розрізі уповноважених органів та галузевих управлінь».