Місто закупить та передасть поліції матеріально-технічні засоби

• 27.12.2019, 11:57
  • Марія Демчина
Сьогодні виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення про безоплатну передачу низки матеріально-технічних засобів та інших матеріалів для Головного управління національної поліції у Львівській області. Як зазначено в рішенні, це допоможе у профілактиці боротьби зі злочинністю.

фото: Олександр Мазуренко

Матеріально-технічні засоби та інші матеріали закупить і передасть поліції КП «Адміністративно-технічне управління» Львівської міської ради.

Це, зокрема, такі матеріально-технічні засоби:

• монітор — 19 штук
  • комплект (клавіатура, миша сенсорна) — 19 штук
  • зовнішній жорсткий диск (2,5 дюйми) — 1 штука
  • комп’ютер — 19 штук
  • накопичувач інформації (флеш) — 7 штук

Зазначимо, що рішення прийнято відповідно до ухвали міської ради від 11.02.2016 № 171 «Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності у м. Львові», з метою забезпечення профілактики боротьби зі злочинністю, забезпечення активної наступальної протидії злочинності та досягнення уповільнення темпів її зростання, а також покращання матеріально-технічної бази правоохоронних органів.