Уже два роки у Львові діє Фейсбук-група «Гарячої лінії міста»

• 30.01.2020, 16:02
  • Марія Демчина
Місто працює над тим, аби покращувати комунікацію між мешканцями та комунальними службами. Два роки тому, 30 січня, був започаткований унікальний проект Львівської міської ради — Фейсбук-група «Гарячої лінії міста». Найактивніші містяни не лише долучились до групи, але й стали її активними користувачами.

Згідно з даними департаменту адміністративних послуг ЛМР, на сьогодні група нараховує майже 64 тисячі учасників. За два роки група опрацювала близько 20 тисяч звернень та надала 3 тисячі важливих оголошень. Найбільше мешканці звертаються з питаннями щодо ремонту доріг і тротуарів, прибирання території, роботи громадського транспорту, освітлення вулиць та витоків на водопровідних мережах.

Унікальність групи полягає ще й в тому, що ресурсу з подібним функціоналом немає жодне місто в Україні, тому весь досвід адміністратори групи поступово здобувають самі.

«Ми відчуваємо велику відповідальність за свою роботу, тому що працюємо фактично онлайн. Ми виконуємо непросту функцію посередника. Тому, опрацьовуючи звернення, намагаємось враховувати очікування мешканців, можливості виконавців та формат соціальної мережі», — розповів головний спеціаліст відділу «Гаряча лінія міста» Андрій Толстой.

Ефективність групи також підтверджує активність її учасників. Так, впродовж двох років, мешканці залишили в групі понад 420 тисяч коментарів та 1,5 мільйона реакцій (лайки, перепости).

«Міська рада вирішила відкрити себе для мешканців у соціальній мережі, ще й в період загострення економічної та політичної нестабільності в країні. Тому активність наших мешканців, сумлінність працівників Гарячої лінії та старання виконавців — зробили свою справу, і тепер дуже складно комусь запустити фейк чи приховати проблемне для містян питання. Львів вкотре показав хороший приклад», — відзначив директор департаменту «Адміністрація міського голови» ЛМР Євген Бойко.

До слова, про результати роботи Фейсбук-групи Гарячої лінії у 2019 році можна прочитати тут.