Львів очолив рейтинг міст, які найактивніше використовували ProZorro. Продажі

• 20.02.2020, 08:57
  • Пресслужба ЛМР
Львів посів перше місце у рейтингу міст, які найактивніше використовували електронну систему ProZorro. Продажі упродовж 2019 року. Цей рейтинг склало та оприлюднило ДП «Прозорро.Продажі». Було проаналізовано 4 напрямки, за якими міста працюють у системі: комерційна оренда, мала приватизація, продаж майна, майно (парковки) та оренда.

«Львів у лідерах, оскільки активно працює за кожним напрямом. Крім того, місто через ProZorro. Продажі продало найбільше об’єктів малої приватизації і заробило на цьому понад 354 млн грн. Рік тому цей показник становив 135 млн грн», — інформують в ДП «Прозорро.Продажі».

«Аукціони — це свідома політика Львова протягом останніх років, бо це прозора і ефективна приватизація майна громади. Приватизація майна способом аукціону — пріоритет управління комунальної власності Львівської міської ради. Адже аукціони дають змогу отримувати максимальні надходження до бюджету, оскільки під час торгів значно зростає ціна об’єкту», — наголошує Інна Свистун, начальниця управління комунальної власності ЛМР.