В умовах карантину в мерії Львова наради відбуваються в онлайн-режимі

• 18.03.2020, 11:54
  • Пресслужба ЛМР
Мерія Львова, зважаючи на важливість дотримання карантинних заходів, перейшла на новий формат проведення нарад. Відтепер наради проводять онлайн в режимі відео та аудіозв’язку.

«Дотримуватись карантинних заходів — надзвичайно важливо, адже саме від цього залежить наскільки нам вдасться стримувати поширення захворюваності. Львівська міська рада вжила всіх можливих заходів — зокрема, запроваджено почерговість виходу на роботу працівників у тих підрозділах, де це критично необхідно. Всюди, де можливо, запроваджено дистанційний режим роботи, наради відбуваються в онлайн-режимі.

Змінено режим роботи підрозділів ЦНАП, відділів соціального захисту тощо", — повідомив Євген Бойко, директор департаменту «Адміністрація міського голови».