Мер Львова подякував поліції, Нацгвардії та Муніципальній варті за патрулювання вулиць

• 06.04.2020, 09:24
  • Пресслужба ЛМР
Дотримання вимог карантину у Львові контролює поліція, Національна гвардія та Муніципальна варта. У ранковому ефірі радіо «Люкс ФМ» міський голова Андрій Садовий подякував правоохоронцям за якісне патрулювання вулиць та роз’яснювальну роботу щодо дотримання мешканцями усіх правил.

фото умовне, автор: Роман Балук

«Світ нічого кращого не придумав, вакцин немає, ліків немає. Чим більше люди перебувають на карантині, тим більша ймовірність, що вони не захворіють.

Я приємно вражений, що порядку вчора і в суботу було більше, ніж тиждень тому. Дякую поліції, Національній гвардії й нашим муніципалам, які виходили й патрулювали сквери, парки. Робота була на випередження", — сказав Андрій Садовий.

Нагадаємо, у п’ятницю, 3 квітня, на засіданні виконавчого комітету було затверджено низку нових обмежень для мешканців під час відвідування парків, лісопарків та зелених зон. Зокрема, заборонили вживання їжі та напоїв, а також відвідування дитячих майданчиків на територіях парків. Відтак, прийняті правила є обов’язковими до виконання у місті.

Як повідомив мер Львова Андрій Садовий, сьогодні відбудеться позачергове засідання комісії ТЕБ і НС, на якій буде прийнято важливі рішення щодо обмежувальних заходів у місті, зокрема щодо роботи громадського транспорту.

Офіційні канали отримання інформації: