Львівська міська рада закликає ТзОВ «Бізнес Галерея «Лев» не підписувати договір щодо приміщень санаторію на вул. Коновальця, 114, 116

• 08.04.2020, 13:29
  • Пресслужба ЛМР
Між Львівською міською радою та Львівською обласною радою тривають судові спори щодо приміщень санаторію на вул. Коновальця, 114, 116. Незважаючи на це, Львівська обласна рада 7 лютого провела аукціон. ТОВ «Нордік-Буд», яке стало його переможцем, відмовилось від підписання договору купівлі-продажу, незважаючи на втрату застави в розмірі 1,14 млн. грн. Без врахування того, що Господарський суд м. Києва повторно відкрив провадження у цій справі, Львівська обласна рада проводить повторний аукціон, переможцем якого стає вже ТзОВ «Бізнес Галерея «Лев». Тому мерія наполягає на тому, що ці будівлі є власністю територіальної громади Львова, перебувають на балансі у виконавчих органів Львівської міської ради, тому в судовому порядку буде відстоювати це право.

Львівська міська рада дякує ТОВ «Нордік-Буд» за очевидно не просте, але законне рішення. Мерія закликає ТзОВ «Бізнес Галерея «Лев» не підписувати договір щодо приміщень санаторію на вул. Коновальця, 114, 116.

Нагадаємо, Львівська міська рада у судовому порядку відстоює право громади на 11 об`єктів, на які Львівська обласна влада оформила державну реєстрацію права власності з порушеннями: Львівський міський психоневрологічний диспансер на вул. Коциловського, 15а, вул. О. Басараб, 2, вул. Коциловського, 30/32; Комунальний будинок № 1 м. Львова для дітей з порушенням центральної нервової системи і порушенням психіки на вул. Комаринця, 2а; Комунальний будинок № 2 для дітей з порушенням центральної нервової системи і порушенням психіки на вул. Антоновича, 117; вул. Житомирська, 8а; вул. Гіпсова, 40; Комунальний дитячий туберкульозний санаторій на вул. Антоновича, 80; Комунальний дитячий ревмокардіологічний санаторій на вул. Коновальця, 116, 114.