Мерія передала слідчому ізолятору засоби індивідуального захисту

• 14.04.2020, 15:35
  • Марія Демчина
Місто допомагає закладам, які мають потребу в засобах захисту для своїх працівників. Сьогодні мерія передала Львівському слідчому ізолятору, що на вул. Городоцькій, засоби індивідуального захисту. Це маски та респіратори, захисні окуляри, бахіли, медичні рукавички та антисептики.

фото: Роман Балук

«До нас звернулося Західне міжрегіональне управління з питань виконання покарань Міністерства юстиції, з проханням надати необхідні засоби індивідуального захисту для слідчого ізолятору, що на вул. Городоцькій, а також виправній колонії № 30, що на вул. Шевченка. Ми частково сьогодні передаємо маски, респіратори, рукавиці та захисні окуляри — все, що маємо в наявності», — зазначила Галина Слічна, заступниця міського голови з гуманітарних питань, керівниця міського штабу з прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії COVID-2019.

Так, для Львівського СІЗО сьогодні передали 500 масок, 400 респіраторів, 200 пар бахіл, 5 захисних окулярів, 5 літрів антисептика та 1 тисячу медичних рукавиць. Це перша поставка засобів, за необхідності — допомагатимуть ще.

фото: Роман Балук

«Сьогодні місто передало найнеобхідніші засоби — це маски, респіратори, рукавички, бахіли, деззасоби, захисні окуляри — для того, щоб працівники могли їх використовувати під час нарад, оглядів чи інших подій, коли є велика кількість людей. Поетапно будемо допомагати ще, бо такі установи потребують цього найбільше. Це, власне, ініціатива міського голови і міста, щоб допомагати нашим медикам і тим вразливим установам, де завжди є багато людей, як от, слідчі ізолятори чи місця, де відбувають покарання ув’язнені», — зауважив Роман Яцикович, керівник управління внутрішньої політики ЛМР.

Зараз у Львівському СІЗО перебуває близько 800 ув’язнених та ще 300 — працівників установи, тож такі засоби захисту завжди необхідні, — каже керівництво закладу.

«Наша установа, завдяки Львівській міській раді, сьогодні отримала засоби захисту. На сьогоднішній день в установі відбуває покарання понад 800 ув’язнених, особовий склад — понад 300 осіб, на території установи працює багатопрофільна лікарня для ув’язнених та засуджених, тому в засобах захисту в нас потреба є щоденно», — сказав підполковник Сергій Кузьмич, заступник начальника із соціально-виховної та психологічної роботи Львівської установи виконання покарань № 19.

відео: Андрій Андрух