Фракція «Самопоміч» у Львові звернулась до президента та уряду щодо послаблення карантинних заходів для підприємців

• 28.04.2020, 10:57
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні, 28 квітня, на засіданні сесії Львівської міської ради фракція «Самопоміч» звернулась до президента та уряду щодо послаблення карантинних заходів і напрацювання механізмів з боку державної влади щодо підтримки суб’єктів підприємництва.

фото: Роман Балук

«В нас звернення від фракції «Самопоміч», ми просимо міську раду його підтримати, до Кабінету міністрів України, до Президента України, щодо неприпустимості подальших обмежень для суб’єктів підприємницької діяльності, та щодо послаблення карантинних заходів. Ми, як місто, всупереч рекомендаційній постанові Кабміну і рішенню обласної ради скільки могли дозволяли ринкам працювати, але сьогодні, зважаючи на рішення уряду, малі та середні підприємства потерпають найбільше. Тому, наше звернення стосується послаблення карантинних мір і напрацювання конкретних дієвих механізмів з боку державної влади щодо покращення діяльності після карантину для суб’єктів підприємництва.

Місто свої заходи напрацювало і виноситиме їх сьогодні на розгляд сесії, але ми хочемо реальної підтримки держави для підприємців", — зазначила голова бюджетної комісії, депутатка фракції «Самопоміч» Вікторія Довжик.