Сесія не підтримала створення корпорації «Медична рада»

• 28.04.2020, 12:48
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні під час сесії розглянули ухвалу «Про створення корпорації «Медична рада». Це структура, яка мала б покращити надання медичних послуг та координувати роботу головних лікарів і медичного персоналу трьох найбільших міських лікарень: дитячої лікарні, лікарні швидкої медичної допомоги та 8-ї лікарні. Однак сесія не проголосувала за цю ухвалу.

фото: Роман Балук

«Це питання вдруге виноситься на розгляд пленарного засідання, тому воно доволі широко обговорювалося на депутатських комісіях. Медична рада — структура, яка допоможе вдосконалити надання медичних послуг нашим мешканцям», — зазначила директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич.

«Насправді це стратегія розвитку медичної галузі міста. Дуже важливо, коли об’єднуються мудрі люди і думають над розвитком медичної галузі. І ця ситуація із коронавірусом показала, що такі речі є необхідними. Бо багато речей можна продумати наперед», — зауважила заступниця міського голови, очільниця міського штабу протидії COVID-19 Галина Слічна.

Нагадаємо, під час минулої сесії це питання розглянули, однак, після тривалих дискусій, перенесли для ґрунтовнішого вивчення та обговорення.