Мешканці Львівської ОТГ матимуть змогу брати участь у Громадському бюджеті м. Львова

• 28.04.2020, 15:34
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні, 28 квітня, на засіданні сесії Львівської міської ради, депутати підтримали внесення змін до Положення про Громадський бюджет м. Львова. Відтак, за словами начальника управління «Секретаріат ради» Юрія Лукашевського, ключовою зміною у конкурсі стане можливість подавати свої проекти цього року мешканцями громад, які увійдуть до складу Львівської ОТГ.

фото: Роман Балук

«Є низка важливих змін, на які я хотів би наголосити. Зокрема, ключовою зміною у конкурсі стане можливість подавати свої проекти цього року мешканцями громад, які увійдуть до складу Львівської ОТГ, якщо буде таке рішення Кабінету міністрів. А також інша правка стосується внесення змін до категорій освітніх та медичних проектів, де ми додаємо категорію позашкільної освіти, а саме УДЮМКів та початкові мистецькі школи», — зазначив начальник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський.