Депутати не підтримали змін до регламенту, які передбачають змогу проведення сесій онлайн

• 28.04.2020, 15:41
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні сесія розглянула проект ухвали «Про організацію роботи депутатів Львівської міської ради у період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19)». Втім за можливість проведення засідань ради та комісій у режимі відеоконференцій висловилось лише 20 депутатів.

фото: Роман Балук

«Йдеться про можливість роботи комісій в час карантину в режимі Zoom, а також проведення пленарного засідання в режимі Zoom, але виключно щодо тих питань, які стосуються карантину», — пояснив під час доповіді керівник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський.