Мерія передала слідчому ізолятору засоби захисту й експрес-тести

• 28.04.2020, 16:56
  • Пресслужба ЛМР
Місто допомагає закладам у засобах захисту для працівників. Сьогодні мерія вдруге передала Львівському слідчому ізолятору, що на вул. Городоцькій, засоби індивідуального захисту, а також експрес-тести на COVID-19. Такі ж тести місто передало й прикордонникам.

фото: Роман Балук

Зокрема, для Львівського СІЗО сьогодні передали близько 1 тисячі масок від львівського товаровиробника, 200 пар медичних рукавиць, 10 щитків, 40 експрес-тестів. Також ще 40 експрес-тестів мерія вчора передала й прикордонникам. Це вже друга поставка для ізолятора: раніше місто надало 500 масок, 400 респіраторів, 200 пар бахіл, 5 захисних окулярів, 5 літрів антисептика та 1 тис рукавиць.

«Раніше до міської ради звернулося Західне міжрегіональне управління з питань виконання покарань Міністерства юстиції з проханням надати необхідні засоби захисту для слідчого ізолятору. Тому перед Великоднем ми передали першу партію найнеобхідніших засобів: це маски і респіратори, захисні окуляри, бахіли, рукавички, антисептики. А тепер передаємо маски, рукавички, щитки і також експрес-тести, щоб працівники могли протестуватись на коронавірус. Поетапно будемо допомагати ще, бо такі установи потребують цього найбільше», — зауважив Роман Яцикович, керівник управління внутрішньої політики ЛМР.

фото: Роман Балук

До слова, зараз у Львівському СІЗО перебуває близько 800 ув’язнених та ще 300 — працівників установи, тож такі засоби захисту завжди необхідні, — каже керівництво закладу.