Мер Львова пропонує надати містам більше самостійності в умовах карантину

• 02.05.2020, 21:25
  • Мар’яна Щепанська
Пропозицію делегувати містам більше самостійності у запровадженні карантинних обмежень міська рада Львова скерувала в Кабінет Міністрів України. Про це мер міста Андрій Садовий повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«За всіма публічними перепалками ми ризикуємо забути, що вчимося жити з коронавірусом. Найменше, що я б хотів зараз отримати, — це колапс в органах державної чи місцевої влади. Тому кожен крок має бути виваженим», — зазначив міський голова.

Також Андрій Садовий прокоментував ситуацію в Черкасах.

«Треба припинити будь-які переслідування мера Черкас. Він висловив думку громади», — додав міський голова.

Нагадаємо, 29 квітня міська комісія ТЕБ і НС прийняла рішення звернутись до Кабінету Міністрів України щодо надання дозволу органам місцевого самоврядування самостійно приймати рішення про відновлення роботи суб’єктів підприємницької діяльності.