Під час карантину департамент «Адміністрація міського голови» не проводив оплат підрядним організаціям

• 14.05.2020, 17:10
  • Пресслужба ЛМР
Департамент «Адміністрація міського голови» не виплачував коштів відповідним підрядним організаціям, що надавали послуги з поселення, харчування, озвучення роликів чи виготовлення будь-яких ювелірних відзнак під час карантину. Про це поінформував директор департаменту Євген Бойко, коментуючи некоректну інформацію, яку поширюють деякі ЗМІ.

фото умовне, автор: Роман Балук

«Що стосується підписаних угод департаменту «Адміністрація міського голови» з підрядними організаціями, які будуть надавати послуги з поселення, харчування, озвучення чи виготовлення будь-яких ювелірних відзнак, хочу зазначити, що угоди були підписані департаментом на початку року, з метою використання коштів впродовж року по тих чи інших потребах.

Оскільки ми живемо зараз в умовах карантину, у березні і квітні по цих підписаних угодах жодної копійки з міського бюджету не використовувалось. Натомість, якщо і будуть вручатись відзнаки, відповідно до цих угод, то виключно тим особам, які своєю працею доклались, аби в той чи інший спосіб унеможливити поширення коронавірусу у Львові. Зокрема, йдеться про медиків, які приймають пацієнтів з підозрою на коронавірус. По інших угодах жодної копійки з бюджету міста ми не витрачали.

Всі угоди є публічними та оприлюднюються у системі Prozorro. Також підрядники після надання послуг готують акти, які також є публічними", — зазначив Євген Бойко.