Збільшено склад адмінкомісії при виконавчому комітеті ЛМР

• 22.05.2020, 18:29
  • Пресслужба ЛМР
До складу адмінкомісії, створеної при виконавчому комітеті ЛМР, введено трьох нових членів. Таке рішення сьогодні прийняв виконавчий комітет.

фото: Роман Балук

«Ми вносимо зміни до складу комісії, яка в нас існує при виконавчому комітеті. Долучаємо керівника міської інспекції архбудконтролю, обласної інспекції, а також Сергія Кіраля, як бізнес-омбудсмена», — доповів під час засідання виконавчого комітету Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова.

Так, з метою ефективнішого реагування на проведення самочинного будівництва виконавчий комітет підтримав рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 02.03.2018 № 228». Ним вирішено змінити склад комісії, доповнивши абзацами у такій редакції:

• заступник міського голови — бізнес-омбудсмен (за посадою)
  • начальник Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові (за посадою)
  • директор департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області (за посадою, за згодою).

Нагадаємо, попередньо склад адміністративної комісії був таким:

• А. Москаленко — заступник міського голови з питань розвитку, голова комісії;
  • І. Маруняк — директор департаменту житлового господарства та інфраструктури, заступник голови комісії;
  • О. Хандин — начальник відділу охорони та використання об'єктів культурної спадщини управління охорони історичного середовища, відповідальний секретар комісії.

Члени комісії:

• Г. Пайонкевич — директор юридичного департаменту;
  • Л. Онищенко-Швець — начальник управління охорони історичного середовища;
  • А. Зозуля — голова Галицької районної адміністрації;
  • І. Джурик — голова Залізничної районної адміністрації;
  • І. Лозинський — голова Личаківської районної адміністрації;
  • Г. Гладяк — голова Сихівської районної адміністрації;
  • О. Тимчишин — голова Франківської районної адміністрації;

Н. Банах — голова Шевченківської районної адміністрації.