Сучасні ЦНАПи, якісна освіта та медицина, медіатеки — такі послуги будуть мати усі населені пункти Львівської ОТГ

• 25.05.2020, 17:11
  • Христина Процак
Якісні нові ЦНАПи, амбулаторії сімейної медицини, школи та садочки, сучасні медіатеки — такі ж послуги будуть мати усі населені пункти, які увійдуть у Львівську ОТГ. Як зазначив під час огляду нещодавно завершеного будівництва ЦНАПу у Брюховичах Андрій Садовий, міський голова Львова, інвестиції міста у сусідні населені пункти щороку були більшими, бо усі львів`яни повинні отримувати однаково якісні послуги.

фото: Роман Балук

«Всі ці громади — Львів, і люди вже звикли мати достатньо хорошу якість життя. І сервіси, і послуги, і медицина, і львівська освіта, ЦНАП. До прикладу, в нас у Львові такі самі ЦНАПи. В минулому році ми відкривали ЦНАП для Рудно, зараз Брюховичі отримують цей прекрасний ЦНАП, незабаром ще й Винники такий же ЦНАП отримають, а потім — всі населені пункти, які входять у Львівську об'єднану громаду, також будуть мати такі ЦНАП. Вже проекти є готові, достатньо класні. Інвестиції дуже великі - наприклад в цей ЦНАП інвестовано орієнтовно 10 млн грн. І це, фактично, все наша робота, бо це Львів. І я би хотів, щоби всі львів'яни були рівні - не має значення, чи ти живеш у Брюховичах, чи на Полугянці, чи у Винниках, чи на Сихові - це все наш рідний Львів, і має бути хороша якість життя», — зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, на розвиток інфраструктури з бюджету міста Львова протягом 2016−2020 років скеровано: у Винники — 258,025 млн грн, в Брюховичі - 65,32 млн грн, у Рудно — 51,568 млн грн. Кошти були інвестовані в школи, садочки, ЦНАПи, ремонти доріг, інженерного господарства тощо.

Також, як повідомили у міському управлінні соціального захисту, Львів виплатив мешканцям Брюхович, Рудно та Винники виплати для учасників АТО по 100 тис грн на загальну суму — 7 млн 400 тис грн для 74 осіб, ще 137 заяв подано до розгляду на суму 13 млн 700 тис грн.