Депутати не підтримали ухвалу, яка давала б змогу проведення сесій онлайн

• 28.05.2020, 18:11
  • Пресслужба ЛМР
Депутати не підтримали проекту ухвали «Про організацію роботи депутатів Львівської міської ради в період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19)». Проектом ухвали пропонувалось запровадити можливість проведення пленарних засідань Львівської міської ради у дистанційному режимі. За висловилось лише 18 обранців.

фото: Роман Балук

«Пунктом 44 Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)“ доповнено прикінцеві та перехідні положення Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“ пунктом 11 1, згідно якого установлено, що в період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19) пленарні засідання місцевих рад, засідання виконавчих комітетів сільських, селищних, міських рад, постійних депутатських комісій можуть проводитися в режимі відеоконференції або аудіоконференції (дистанційне засідання), крім питань, що потребують таємного голосування», — йшлось у пояснювальній записці до ухвали.

голосування