Львівські депутати хотіли вибірково позбавити премій заступників міського голови

• 28.05.2020, 18:23
  • Пресслужба ЛМР
Депутати міськради ініціювали розгляд ухвали про позбавлення деяких заступників міського голови та власне мера премій до кінця 2020 року. Для прийняття рішення забракло голосів — лише 29 депутатів проголосували «за». Як зазначив під час розгляду питання міський голова Андрій Садовий, ця ухвала була провокацією та спробою принизити менеджерів високого рівня, які є відповідальними за роботу сотень та тисяч працівників. Він також додав, що сам премій не отримує від початку карантину, відповідно до власного ж розпорядження.

фото: Роман Балук

«Тобто ви пропонуєте, щоб пані Маруняк, пані Слічна, Геннадій Васьків, які є менеджерами надзвичайно високого рівня, отримували платню 7−10 тисяч на місяць, не маючи вихідних, працюючи із 7 ранку до 12 ночі, не бачачи своїх сімей та несучи величезну відповідальність за життя міста? Ви вважаєте, вони заслуговують працювати з такою оплатою? Заступники мера — вільні люди. Вони з легкістю можуть мати роботу із зарплатою, набагато вищою, аніж вони мають тут разом із преміями. І коли мер не виплачує собі премії - це правильно. Я зараз працюю без премії. Але не платити гідну зарплату заступникам — це не є правильно. У підпорядкуванні Слічної та Маруняк — тисячі людей. Це мегавелика відповідальність, яку важко зрозуміти людям, які не працюють. Мені соромно за таку ухвалу в міській раді. Її мета — принизити», — зазначив мер.

До слова, в тексті ухвали йшлося про те, аби позбавити будь-яких премій заступників міського голови, за винятком керівниці штабу з протидії COVID-19 на території Львова, штатних радників мера, омбудсменів, а також власне міського голову.

голосування