«З 2013 року управління перерахувало до бюджету трохи менше 1 млрд грн», — Інна Свистун

• 28.05.2020, 18:47
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні під час сесії заслухали звіт тимчасової контрольної комісії для перевірки діяльності управління комунальної власності Львівської міської ради. Депутати, зокрема, рекомендували меру звільнити з посади керівницю управління Інну Свистун. Проте мер зауважив, що саме за період її роботи Львів є лідером серед інших міст України по залученню коштів від прозорої приватизації.

фото: Роман Балук

«Торік управління, яке очолює Інна Свистун, залучило 450 млн грн до бюджету міста та держави, що, фактично, дорівнює сумі всіх інших міст разом. У системі ProZorro. Продажі Львів ставлять у приклад. Звільнити керівника управління може лише міський голова. Мою думку ніхто не змінить. Я вважаю, що Свистун є кращим менеджером в Україні», — сказав мер Андрій Садовий.

Як зазначила керівниця управління комунальної власності Інна Свистун, з 2013 року управління перерахувало до бюджету трохи менше 1 млрд грн. Саме Львів першим започаткував прозору приватизацію та оренду.

«У 2018 році, фактично, півроку було накладено арешт на майно. По надходженнях — ми перші в Україні. До ProZorro треба ще дійти. Кожен аукціон — це величезна робота. Аукціони — це філософія роботи управління, ми перші у ProZorro зайшли з орендою. У нас на Порталі відкритих даних є інформація про всіх балансоутримувачів та інвентаризації - не знаю, чи ще десь таке є в Україні. Щодо вкрадених приміщень — ми їх знайшли і звернулися в усі відповідні органи, щоб їх повернути. Але є велика проблема з реєстрами — в країні працюють „чорні“ реєстратори», — сказала Інна Свистун.

голосування