Сергій Бабак привітав дільничних офіцерів поліції з днем служби

• 18.06.2020, 12:35
  • Христина Процак
Сьогодні, 18 червня, начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Василь Віконський, заступник міського голови Львова Сергій Бабак та голова Львівської обласної організації профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України Ярослав Юнак привітали співробітників служби дільничних офіцерів поліції з професійним святом, а також вручили їм відзнаки та подяки за сумлінне виконання обов’язків.

фото: Поліція Львівської області

«Щиро вітаю усіх з Днем дільничного офіцера поліції. Приємними є ті зміни, які відбуваються, тому дякую вашому колективу. Коли раніше потрібно було просити допомоги у якихось заходах, а зараз, коли приходиш на місце, а ви вже є - це ознака професіоналізму. Коли ми разом організовуємо питання безпеки, кожен у своїй частині, ви на першій лінії цієї роботи. Ви ближче до наших людей і я розумію, як це складно вирішувати всі ці питання. Є добра динаміка, є хороша співпраця під час карантину. Думаю, пройде час і люди оцінять, що завдяки, в тому числі, і вашій роботі вдалось зберегти десятки життів. Вітаю з професійним святом», — зазначив Сергій Бабак, заступник міського голови з питань безпеки міста.

фото: Поліція Львівської області

Відтак, від громади міста Львова Сергій Бабак вручив нагороди.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм і наполегливість та з нагоди Дня дільничного офіцера поліції ювілейними монетами імені Короля Данила Галицького відзначено:

• старший дільничний офіцер поліції ВППП Залізничного ВП ГУНП у Львівській області капітан поліції Роман Сикоцинський;
  • старший дільничний офіцер поліції СППП Франківського ВП ГУНП у Львівській області капітан поліції Ярослав Полеха.
фото: Поліція Львівської області

Подяки від громади міста отримали:

1. старший лейтенант поліції Петро Терлецький, дільничний офіцер поліції ВППП Шевченківського ВП ГУНП у Львівській області
  2. старший лейтенант поліції Роман Вархоляк, дільничний офіцер поліції ВППП Шевченківського ВП ГУНП у Львівській області
  3. капітан поліції Віталій Гануляк, старший дільничний офіцер поліції СППП Личаківського ВП ГУНП у Львівській області
  4. капітан поліції Юлія Витушинська, дільничний офіцер поліції СППП Личаківського ВП ГУНП у Львівській області
  5. капітан поліції Ольга Вербило, дільничний офіцер поліції ВППП Залізничного ВП ГУНП у Львівській області
  6. капітан поліції Петро Сорока, дільничний офіцер поліції СППП Сихівського ВП ГУНП у Львівській області
  7. лейтенант поліції Назар Клим, дільничний офіцер поліції СППП Сихівського ВП ГУНП у Львівській області
  8. капітан поліції Іван Монастирський, старший дільничний офіцер поліції СППП Франківського ВП ГУНП у Львівській області
  9. капітан поліції Юрій Прус, дільничний офіцер поліції СППП Галицького ВП ГУНП у Львівській області
  10. лейтенант поліції Алла Петлюк, дільничний офіцер поліції СППП Галицького ВП ГУНП у Львівській області.
фото: Поліція Львівської області

До кожної нагороди від громади міста також буде видана фінансова премія в розмірі 3 тис грн.

Загалом у Головному управління Національної поліції у Львівській області несуть службу 497 дільничних офіцерів поліції, котрі розкривають більше тридцяти відсотків з усіх злочинів, скоєних на території Львова та області, зокрема, вбивства, розбої грабежі та інші. Окрім того, дільничних залучають до охорони публічного порядку, операцій з вилучення зброї, боєприпасів, наркотичних засобів, вони проводять тематичні заняття зі школярами тощо.