«Я щосереди запрошую керівників фракцій прийти і визначити формат нашої подальшої роботи», — мер Львова про сесійні засідання

• 10.07.2020, 12:05
  • 1903
  • Христина Процак
Останнє засідання сесії Львівської міської ради відбулось 19 червня, однак, у засіданні була оголошена перерва. Тоді депутати 4 години формували порядок денний, а за весь день роботи прийняли лише два питання. Відтак, міський голова Львова щосереди запрошує голів фракцій, щоб визначити формат подальшої роботи. Однак, на такі зустрічі приходять представники лише трьох партій.

«Ми ж мали засідання 19 червня. Воно тривало до 21 год вечора і депутати попросили перенести це засідання, хоча результативність засідання була близька до нуля, бо розглянули лише 2 питання. Після цього я щосереди запрошую керівників фракцій прийти і визначити формат нашої подальшої роботи. Бо літо, а на літо завжди береться перерва у засіданнях, а також починаються вибори. Я у тих листах депутатів бачу виключно виборчу риторику. Треба завершити ту сесію, яка ще зараз триває. Я наступного тижня знову запрошую керівників фракцій, щоб вони прийшли і думали про людей, бо є багато людських питань, які треба розглядати. Це такі реалії.

Кожні 5 років депутатський корпус змінюється на 70−80%. Тому я переконаний, що ті, хто займаються аферами, відійдуть в минуле, а будуть класні і нормальні депутати. Самопоміч, Громадянська позиція, Галицька партія готові працювати.

Останній раз порядок денний формували 4 години. Фактично, за 8 годин розглянули 2 питання — це ж цирк. Якщо переглянути відео останніх двох засідань сесій міської ради — це клоунада. Мені прикро, що це відбувається з львівськими депутатами. Вони повинні в першу чергу пам`ятати, що вони давали присягу громаді, а не своїм босам", — розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

відео: Андрій Андрух