ГО «Україна-2050» запрошує на ZOOM-вебінар «Iнвестиції та ведення бізнесу в Україні. Нові реалії в умовах COVID-19»

• 31.08.2020, 13:33
  • Христина Процак
Громадська організація «Україна-2050» запрошує всіх охочих на свій ZOOM-вебінар на тему «Iнвестиції та ведення бізнесу в Україні. Нові реалії в умовах COVID-19». Захід відбудеться у четвер, 3 вересня, з 20:00 до 21:30 год.

Усіх охочих просять долучитись за 5 хв перед початком вебінару за цим кодом доступу (який буде активований в день проведення вебінару): https://lavery.zoom.us/j/64349591748

ПРОГРАМА ВЕБІНАРУ

Модератор:

Евген Чолій - Президент Громадської організації «Україна-2050» та Президент Світового Конґресу Українців (2008−2018 рр.).

Учасники панельної дискусії:

Андрій Гундер — Президент Американської торговельної палати в Україні та Скарбник Європейської Ради Американських торговельних палат.

Юлія Бадрітдінова - Генеральна директорка МакДональдз Україна, Голова Наглядової ради Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні та Член Ради директорів Американської торговельної палати в Україні.

Ганна Дерев’янко — Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації та Член Наглядової ради Райффайзен Банк Аваль.

Зенон Потічний - Президент Канадсько-української торгової палати та Віцепрезидент з операційних питань Світового Конґресу Українців.

Спеціальний гість:

Юрій Кулицький — Генеральний директор Кооперативу фінансових обслуг «Українська Народна Каса Дежарден у Монтреалі».

Контактна особа ГО «Україна-2050» в Україні: Мирон Найда, mnayda@ukraine-2050.org

Довідка

Громадська організація (ГО) «Україна-2050» є неприбутковою організацією, заснованою, щоб сприяти втіленню в життя за час одного покоління — до 2050 року, стратегії сталого розвитку України, як повністю незалежної, територіально цілісної, демократичної, реформованої та економічно конкурентоспроможної Європейської держави.