Місто закупить у лізинг спеціалізований пожежний автомобіль для ГУ ДСНС України у Львівській області

• 04.09.2020, 13:40
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні сесія Львівської міської ради прийняла ухвалу «Про закупівлю спеціалізованого пожежного автомобіля комунальним підприємством „Ратуша-сервіс“, визначення умов і способів забезпечення виконання зобов’язань на умовах фінансового лізингу».

фото: Роман Балук

Йдеться про закупівлю спеціалізованого пожежного автомобіля (автопідіймач пожежний телескопічний колінчатий). Закупівлю здійснить ЛКП «Ратуша-сервіс». Вартість предмета лізингу — не більше 14 млн грн.

«Спеціалізований пожежний автомобіль з драбиною для центральної частини міста дуже потрібен. До нас звернулись наші пожежники. „Ратуша-сервіс“ провезе всі процедури і віддасть їм в користування», — пояснила Ірина Кулинич, директорка департаменту економічного розвитку.

«Ми вже півроку пробуємо купити 10 машин для лікарні швидкої допомоги, поки такої готовності у депутатів нема. Ця машина необхідна для міста, це єдиний можливий варіант, як їм допомогти. Це питання безпеки міста, ця машина потрібна», — наголосив Андрій Садовий, мер Львова.

Зазначимо, ухвалу прийняли, зважаючи на звернення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області, та з метою підвищення рівня безпеки та захисту населення під час надзвичайних ситуацій, своєчасного реагування та протидії надзвичайним ситуаціям у м. Львові.