В мерії відновить свою роботу комісія щодо врегулювання питання діяльності МАФів

• 04.09.2020, 14:48
  • Пресслужба ЛМР
В міській раді Львова відновить свою роботу комісія щодо врегулювання питання діяльності МАФів. Про це на сесії сьогодні сказав міський голова Львова Андрій Садовий. Однак, як зазначив мер, по більшості МАФів, які пропонується вилучити із перспективної схеми, є скарги мешканців на несанкціоновану діяльність. Відтак, місто буде враховувати бачення мешканців мікрорайонів.

фото: Роман Балук

«Мешканці нас підтримують, МАФів має бути менше, це не простий процес. Якщо нема погодження, то ми тоді просто демонтовуємо, люди виходять і дякують, бо це дуже часто несанкціонована торгівля. Є люди, де є спірні питання, і ми комісійно домовились з наступного тижня пропрацювати питання — якщо десь там МАФ може бути, він там є давно і нема скарг мешканців, то ок, але якщо є грубі порушення, то ми будемо твердо стояти на своїй позиції.

З людьми, які сьогодні прийшли під сесійну залу, говорили представники міської ради. Часом буває позиція, що я тут все життя був і хочу бути. Вибачте, але громада розбудовується. Якщо поряд є магазин, який сплачує податки, сертифікована продукція, не можемо ми мати МАФи у такому стані, що туди страшно заходити", — прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.