Мер Львова про сесійне засідання: «Відчувається виборча кампанія, є речі, які недопустимі у сесійній залі»

• 04.09.2020, 14:50
  • Пресслужба ЛМР
Міський голова Львова Андрій Садовий коротко прокоментував перебіг сесійного засідання. Мер зазначив, що деякі питання на сесії, важливі для мешканців міста, таки вдалось проголосувати. Однак, депутати не підтримали питання, які стосувались громадського транспорту міста. Наразі у сесії оголошена перерва. Загалом порядок денний налічує понад 500 питань.

фото: Роман Балук

«У нас у порядку денному 500 питань. Звичайно, відчувається виборча кампанія, є речі, які недопустимі у сесійній залі, але певні ухвали отримали підтримку. В першу чергу, це рішення щодо дитячого садочка в Рясне, яке не відомо яким чином має «Ірокс» і ми хочемо його забрати для громади міста, а наступного року відкрити там садочок. Це важливо для мешканців, які живуть в Рясне.

Ми також врегулювали питання Святоюрського комплексу, а це питання великих територій — парку, скверу. Там вже можна буде починати якісну реконструкцію.

Ми також врегулювали земельні питання з Рясне-Руською і їхнє рішення щодо виділення ділянок для учасників бойових дій будуть легітимними. Зараз вже буде створена велика об`єднана громада.

Сумно, що сесія знову завалила питання модернізації 10 трамваїв за кошти Європейського інвестиційного банку. З них можна зробити низькопідлогові трамваї, хоча прийшов і пан Юрій Бубес, і пані Оксана Потимко, яка представляє велике середовище незрячих осіб. Депутати сказали, що це голосувати не будуть.

Також не підтримали питання облаштування АТП-2, бо ми ж купуємо нові автобуси і нам треба десь їх ставити, бо територія АТП-1 вже не вміщає цього транспорту.

Але хоча би ті питання, які були важливими, і по яких звертаються люди, по них маємо хоча б якусь динаміку голосування. Це вже плюс, бо у нас багато місяців не було нормальної роботи.

Ми плануємо працювати до вечора. Якщо не встигнемо розглянути ці питання, тоді буде оголошена перерва і наступного тижня буде продовжена робота", — розповів міський голова Львова Андрій Садовий.