Виконком затвердив комплексну програму «Безпечне місто Львів» на 2020−2025 роки

• 11.09.2020, 12:34
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні, 11 вересня, на засіданні виконавчого комітету, було прийняте рішення «Про погодження Міської комплексної програми зміцнення законності, безпеки та порядку на території м. Львова «Безпечне місто Львів» на 2020−2025 роки. Програма спрямована на реалізацію пріоритетних напрямків діяльності органів місцевого самоврядування у сфері забезпечення національної безпеки, законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, підвищення рівня цивільного захисту населення міста, а також підвищення рівня безпеки функціонування та розвиток вулиць і доріг міста.

фото: Роман Балук

«Програма розроблена управлінням безпеки міста. Вона буде у подальшому винесена на сесію. Програма офіційно узгоджена з ГУ НП, Головним управлінням патрульної поліції, Службою безпеки України і ДСНС. Програма отримала підтримку усіх органів», — зазначив Сергій Бабак.

Так, програма передбачає здійснення комплексу заходів, що сприятимуть національній безпеці, підвищенню рівня законності і правопорядку у м. Львові, рівня безпеки дорожнього руху, цивільного захисту населення, налагодженню взаємодії з цих питань між виконавчими органами Львівської міської ради, комунальними підприємствами та установами Львівської міської ради, відповідними територіальними органами Національної поліції України, патрульної поліції, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, сприяння діяльності останніх та створення належних умов для реалізації відповідних повноважень.