Щоб проект переміг у Громадському бюджеті, він має набрати потрібну кількість голосів, — мер Львова

• 22.09.2020, 14:03
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні, 22 вересня, міський голова Львова Андрій Садовий мав робочий виїзд у село Лисиничі. Під час виїзду мешканці розповіли мерові про проект облаштування спортивного майданчика, який подала громада Лисинич на Громадський бюджет. Мер наголосив, щоб проект переміг у Громадському бюджеті, він має набрати потрібну кількість голосів.

фото: Роман Балук

«Громада Лисинич вже подала проект по Громадському бюджету на спортивний майданчик. Це малий проект. Громада вже активно включилась в роботу. Також свій проект подала громада Підбірців. Ми для вас зробили окремий кошик, щоб ви могли отримати кошти. Це є 6 млн грн гарантовано в бюджеті міста на ці прилеглі населені пункти», — пояснив Юрій Лукашевський, керівник управління «Секретаріат ради».

Водночас міський голова Львова наголосив, що для того, аби проект міг бути реалізований, за нього має голосувати вся громада.

«Але то всі мешканці села мають за цей проект проголосувати. Я налаштований позитивно. Перше — це освітлення, друге — це школа, яка буде вартувати понад 100 млн грн, а також транспортна інфраструктура. Це все треба планувати завчасно. Треба думати також, щоб почистити озеро, передбачити велодоріжки, громадські простори», — сказав Андрій Садовий.

Нагадаємо, 15 вересня, завершився прийом проектів на Громадський бюджет Львова. На участь у Громадському бюджеті надійшло 240 проектів на суму понад 231 млн грн. З них 188 малих — вартість від 50 до 600 тис грн, і маємо 52 великих проекти — вартість до 3 млн грн. Спершу проекти пройдуть технічну оцінку, після чого будуть виставлені на голосування. Як наголосив міський голова Львова Андрій Садовий, голосування за проекти відбуватиметься з 1 до 15 листопада. Ті проекти, які наберуть найбільшу кількість голосів, будуть реалізовані у 2021 році. На їх втілення перебачено у міському бюджеті 58 млн грн.

До слова, цього року подавати та голосувати за проекти Громадського бюджету Львова можуть не лише львів'яни, а й мешканці сусідніх міст та сіл, що увійшли до складу Львівської ОТГ.