Мер Львова відзначив HR-менеджерів подяками від громади міста

• 07.10.2020, 16:48
  • Марія Демчина
Щорічно наприкінці вересня відзначають День HR-менеджера. З нагоди цього міський голова Львова Андрій Садовий відзначив подяками фахівців, які працюють з персоналом Львівської міської ради та проводять для них різноманітні навчання й тренінги.

фото: Олександр Мазуренко

Так, за високі досягнення у праці, якісну роботу, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток персоналу Львівської міської ради та з нагоди Дня HR-менеджера, подяки від громади міста Львова отримали:

— Мар'яна Івашина — керівниця служби навчання та розвитку персоналу ПАТ «Галичфарм» корпорації «Артеріум», голова громадської ради при управлінні персоналом Львівської міської ради;

— Оксана Шахова — засновниця та власниця консалтингової компанії «Lviv HR Solutions», заступниця голови громадської ради при управлінні персоналом Львівської міської ради;

— Галина Цвіркун — директорка з персоналу холдингу «Міст Груп»;

— Катерина Книжицька — директорка з персоналу ГК «АДАМАС»;

— Оксана Абраменко — співзасновниця та рекрутерка спільного українсько-американського підприємства у формі ТзОВ «Львівська консалтингова група»;

— Галина Питуляк — директорка з управління персоналом ТзОВ «Медікавер Україна»;

— Лілія Мудрик — Head of HR, Operations and Administration компанії «RocketRoute», головна виконавча директорка компанії «Lead and Drive Synergy»;

«Співпраця з нашою громадською радою для нас є дуже цінною, ми дуже вдячні її учасникам за те, що вони у своєму щільному графіку знаходять час на розвиток наших працівників», — зазначила в.о. начальника управління персоналом Богдана Яремчук.

Зазначимо, з 2019 року члени громадської ради при управлінні персоналом, фахівці у сфері HR, проводять тренінги для працівників Львівської міської ради. Торік провели три тренінги щодо командобудування та емоційного вигорання.

У 2020 році, після подання запиту у структурні підрозділи, на можливість взяти участь у навчаннях відгукнулося понад 2000 працівників. У зв’язку з карантином, цього року більшість навчань проводиться в ZOOM-форматі. Від серпня уже відбулося 7 тренінгів на теми: емоційне вигорання, діловий етикет, мистецтво підбору персоналу, ефективна комунікація, ментальне здоров'я та робота з внутрішніми ресурсами, пошук та підбір персоналу різних рівнів.

фото: Олександр Мазуренко