«Маю надію, що Винники будуть процвітати у великій Львівській ОТГ», — Андрій Садовий

• 22.10.2020, 10:37
  • Пресслужба ЛМР
Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував подання до Конституційного суду України щодо скасування рішення Кабміну про входження Винник до Львівської ОТГ.

фото: Роман Балук

«Виглядає так, що хтось собі хоче зробити приватні володіння, адже Винники завжди були Львовом. Вони завжди обирали мера Львова, хоча й мали свою Винниківську міську раду, до неї, до речі, є дуже багато запитань стосовно тих рішень, які вони приймали. Але Винники завжди залишаються частиною Львова. Мешканцям буде тільки плюс стати частиною Львівської ОТГ, адже буде більше інвестуватись грошей, буде більше порядку. Але деяким людям це не підходить, адже вони б хотіли бачити Винники окремою частиною.

За останні роки ми інвестували у Винники дуже багато грошей. Мова йде про сотні мільйонів гривень. Ми там фінансуємо садочок на 600 місць з басейном, школу, дороги, каналізування… І мешканці Винник задоволені.

Ми всі єдина країна. Є рішення, які приймаються Верховною Радою. Вони можуть подобатись чи ні, але ми повинні поважати закони, які приймаються в нашій державі, а не розвалювати країну з середини. Можливо хтось до виборів хоче заробити собі якийсь бал. Кожен громадянин країни має право подати до суду, тому хай з цією справою розбираються судді. Маю надію, що Винники будуть процвітати у великій Львівській ОТГ", — наголосив мер Львова під час ранкового ефіру на одній з радіостанцій Львова.

Нагадаємо, Львів інвестує чималі кошти у сусідні населені пункти. До прикладу, з 2016 до 2020 років у Винники з бюджету розвитку Львова інвестовано понад 258 млн грн — у новий ЦНАП, школу, садок, нову амбулаторію сімейної медицини, каналізування, ремонти доріг тощо.