«У „день тиші“ не має бути ні бордів, ні реклами, ні прихованої реклами — давайте поважати одне одного», — мер Львова

• 23.10.2020, 09:31
  • Пресслужба ЛМР
Мер Львова Андрій Садовий закликав кандидатів на місцевих виборах дотримувати законодавства і в «день тиші» прибрати будь-яку політичну рекламу на території міста, зокрема — й приховану, у партійних кольорах чи з партійними гаслами. Також міський голова звернувся до львів'ян із проханням прийти на вибори і, таким чином, унеможливити будь-які фальсифікації на дільницях.

«Сьогодні останній день агітації. Думаю, всі кандидати вже сказали все, що хотіли. Велике прохання — позабирайте свою рекламу, особливо по під'їздах, на стовпах, на опорах. Давайте будемо поважати роботу двірників. Це дуже важка праця.

Завтра — «день тиші». Я б дуже просив, щоб львів'ян не вважали дурнями. Бо я вже зараз бачу тенденції - залишатимуть борди в партійних кольорах із таємними знаками. Якщо це «день тиші» — давайте дамо людям спокій. Не має бути ні бордів, ні реклами, ні прихованої реклами. Давайте поважати один одного. А завтра львів'яни побачать, хто і як поважає закон та нас із вами", — зазначив Андрій Садовий в ефірі радіо «Люкс FM».

Мер також відзначив, що в день виборів надважливо прийти на дільниці та віддати свій голос. Однак важливо не забувати про дотримання карантинних норм.

«Дуже важливо, аби всі львів'яни прийшли на вибори й обов’язково мали із собою маски й паспорти. Потрібно йти, навіть якщо запрошення не принесли, адже комісія перевантажена. Так ми мінімізуємо будь-яку можливість крадіжки нашого голосу. Тут головне не бути байдужим та проявити позицію, щоб по всій країні говорили, що у Львові найкраща явка», — додав міський голова.

Нагадаємо, цієї неділі, 25 жовтня, в Україні відбудуться вибори до місцевих рад.

графіка