Завтра львівські бізнесові асоціації обговорюватимуть питання роботи малого і середнього бізнесу в умовах карантину

• 18.11.2020, 10:18
  • Пресслужба ЛМР
За словами міського голови Львова Андрія Садового, завтра запланована розмова мерів обласних міст з прем'єр-міністром, а також буде засідання львівських бізнесових асоціацій, і на кінець дня планують прийняти спільне рішення щодо роботи закладів малого і середнього бізнесу Львова в умовах карантину.

фото умовне, автор: Роман Балук

«Очікуємо наради з прем'єр-міністром і мерів обласних міст. Прем'єр мав би запропонувати компенсаторні механізми для малого і середнього бізнесу. Бо все, що було до того, — це були лише розмови. Натомість 50 тисяч львів'ян, яких безпосередньо стосується це рішення, мають питання.

Завтра також будуть збиратися представники нашого малого і середнього бізнесу. Тому думаю, що завтра на кінець дня ми сформуємо нашу спільну позицію і озвучимо її громадськості щодо роботи бізнесу", — відзначив мер Львова Андрій Садовий в ефірі радіо «Львівська хвиля».