Від перереєстрованих закладів місто може отримати 100 млн грн в бюджет

• 26.03.2021, 19:11
  • Андрій Яремко
Як відомо, Львівський історичний музей перереєстрували з Червонограда назад до Львова. Також Львів очікує, що ще чотири обласні лікарні будуть перереєстровані назад до Львова. Це дозволить отримати до бюджету 100 млн грн, які б місто скерувало на медицину, культуру та історичне середовище. Про це повідомив мер міста Андрій Садовий.

фото: Олександр Мазуренко

«Є розуміння, що цей блуд, який був останніми роками, треба припинити. Це була афера, коли історичний музей, який тут, у серці Львова, перереєстрували в Червоноград. А чому? Щоб забрати кошти від громади Львова. Це тільки один музей. А ще у нас чотири лікарні, які поперереєстровували у різні села Львівської області. Тому музей вертається, я переконаний, що лікарні у квітні також всі вернуться до Львова. Всі працівники тут живуть, користуються транспортом, садочками, школами. В цілому місто недобрало 100 млн грн. Тому якщо ми отримали вже музей і ще повернемо лікарні - то це ще плюс 100 млн грн до бюджету міста, які ми будемо скеровувати на медицину, на допомогу культурі, на історичне середовище, бо це наш діамант. Я дуже люблю всі наші кам`яниці. Подяка голові обласної ради пані Гримак, що вона прийняла вольове рішення і повертається історична справедливість», — прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.