Сесія розглянула кілька ухвал, які були зупинені міським головою: вето не подолали

  • 22.04.2021, 17:42
  • 1435
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні під час засідання сесії міської ради депутати розглянули низку ухвал, що були прийняті на попередніх засіданнях, однак були зупинені міським головою та направлені із зауваженнями на повторний розгляд. Жодне з вето міського голови не було подолане.

фото: Роман Балук

«Я заветував ряд земельних ділянок. Ну, по-перше, це земельні ділянки в районі Білогорщі, де пропонується дати громадянам по 10 соток. Ми маєм традицію у Львові, що ми її продаємо і потім ті кошти витрачаємо на потреби міста. Наприклад, ті самі кошти, що ми виплачуємо хлопцям і дівчатам, які вертаються з війни, – по 100 тисяч, вони також наповнюються з тих коштів, які ми отримуємо від продажу землі. Я думаю, що не можна міняти цей вектор. З іншого боку, якщо є, наприклад, афганці, і вони потребують землю для використання під виробництво, сільське господарство в оренду – ці питання можна розглядати.

Ще ряд питань стосуються території в районі вул. Щурата. Там свого часу була виділена земельна ділянка для обслуговування можливості для видобутку води, яка мала використовуватися, в тому числі, і для лікарні швидкої допомоги. Цей проект не був реалізований. І сьогодні власники цієї ідеї хочуть там будувати житло. Це викликало дуже велике збурення в мешканців цього мікрорайону. Тому ця ухвала є заветована. Я вважаю, що інших варіантів у мене не було», - прокоментував мер Львова Андрій Садовий.

          Так, вето не було подолано на такі ухвали:

  • Про надання гр. Чеботарю А. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Білогорщі. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 25.03.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
  • Про надання гр. Юрківу В. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Білогорщі. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 25.03.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
  • Про надання ПП “Бумеранг ЛВ“ земельної ділянки на вул. Є. Ярошинської, 4-а. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 25.03.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Про затвердження ПП “Юридична компанія “Егіда-Львів“ проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок (зміна цільового призначення) та надання земельних ділянок на вул. І. Миколайчука, 11-а, 13, 15, 40. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 25.03.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).