Мерія звернулася в правоохоронні органи щодо крадіжки комунального майна

• 06.08.2021, 16:59
  • Пресслужба ЛМР
Львівська міська рада звернулася у Львівську обласну прокуратуру про вчинення кримінального злочину – підробку документів на право власності на об’єкт нерухомого майна на вул. Сянській, 4. Водночас, мерія готує позовну заяву про скасування державної реєстрації права власності.

фото умовне, автор: Роман Балук

«Львівська міська рада виявила підробку документів на право власності на один з об’єктів комунального майна. Йдеться про об’єкт на вул. Сянській, 4. Право власності на цей об’єкт було оформлено на підставі підробленого розпорядження Шевченківської районної адміністрації. Відповідно, мерія звернулася із заявою в прокуратуру про вчинення кримінального злочину і готує позовну заяву про скасування державної реєстрації права власності», - пояснили в юридичному департаменті Львівської міської ради.