Ростислав Білинський очолив ЛКП «Інститут просторового розвитку»

• 26.10.2022, 15:41
  • Пресслужба ЛМР
Нового директора Львівського комунального підприємства «Інститут просторового розвитку» Ростислава Білинського представив сьогодні під час апаратної наради мер Львова Андрій Садовий.

«Тривалий час Інститут просторового розвитку очолював пан Шмід. У нього закінчився контракт. Він далі залишається позаштатним радником міського голови.

Фактично, останні 8 місяців Інститутом керував у статусі виконуючого обов’язків Ростислав Білинський. Пан Ростислав показав себе із хорошого боку, тому ми прийняли рішення призначити його керівником Інституту просторового розвитку. Він заглибився у проблематику, тому, переконаний, що зможе показати якісний приклад роботи. Бажаю йому успіхів», - зазначив Андрій Садовий.

Біографічна довідка

Ростислав Білинський народився 13 лютого 1993 року.

Вища.

Національний університет «Львівська політехніка», магістр за спеціальністю «архітектор».

Додатково проходив спецкурс з містобудування та брав участь у програмі обміну з Краківською академією Гірничо-Хутнiчою.

Досвід роботи:

• січень 2016 - вересень 2016 – архітектор, ДП ДІПМ «Містопроект» (розробка архітектурних рішень та робочих проєктів в межах oб'єкту «ЖК Америка»);

• вересень 2016 - березень 2022 – архітектор І категорії, ЛКП «Інститут просторового розвитку»; керiвник об'єктів: «Реконструкція площi Двірцевої», «Реконструкція вул. Чернівецької (від вул. Городоцької до пл. Двірцевої)», «Реконструкція вул. Залізничної (від вул. Городоцькоï до буд. №19)», «Будiвництво проєктованої вулиці від вул. Суботівськоï до мікрорайону Рясне»;

• вересень 2021 - жовтень 2022 – заступник директора ТзОВ «Львівські лінії» (розробка та робота над містобудівною та транспортною концепцією «Залізничне серце Євразії»);

• березень 2022 - жовтень 2022 – в. о. директора ЛКП «Інститут просторового розвитку».